Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 27. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 27. Bölüm ile 14 Nisan Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bölümleri her hafta Perşembe akşamları izleyenlerin beğenisine sunuluyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin 26. bölümünde; Levitha Adası’nın fethi için giriştikleri düello neticesinde galip gelerek Gabriel’in kellesini almaya hazırlanan Baba Oruç’u son anda Venedik Doçu Barbarigo durdurmuş ve Oruç’tan Gabriel’i bağışlamasını istemişti.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 27. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 27. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 26. Bölüm Özeti

Gabriel’i tek bir şartla bağışlayacağını söyleyen Oruç, ondan Kelemez’deki hainin Şahbaz olduğunu öğrenmişti. Fethettikleri Levitha Adası’nın adını “Koç Baba” olarak değiştiren Oruç ve Hızır kardeşler, Gabriel’in itirafıyla hainliği ortaya çıkan Şahbaz’ı Kelemez’de yakalayabilecekler midir? sorusu yanıt aradı. Şahbaz’a kefil olan Mesih Paşa şimdi ne yapacaktır? Kelemez’deki Şahbaz kaçmayı başarabilecek midir? Şahsenem’e karşı şüphelerinde haklı olduğunu anlayan Meryem onu ele geçirmeyi başarabilecek midir? Oruç Reis’le yaşadığı yüzleşme sonrasında ağabeyinin onu en düşük vazifeye layık gördüğünü anlayan İlyas, Esma ile birlikte kaleyi terk ederek kendi gemileriyle deryalara açılmaya karar vermişti. Bu karar onu ve ailesini hangi felaketlere sürükleyecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir