1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Netflix Lucifer İçin 6. Sezon Onayını Verdi

Netflix Lucifer İçin 6. Sezon Onayını Verdi
0

Lucifer, bir sezon daha ekranda kalmayı garantiledi. Netflix’in diziye 6. sezon onayı verdiğini açıklandı.

Altıncı sezon aynı zamanda “final” sezonu olarak ekrana gelecek. Netflix Lucifer dizisine 5. sezon onayı verdiğinde de benzer bir açıklama yapılmış, ancak dizinin sevenlerinin yoğun çabası sonunda bir sezon daha devam edebileceğine dair haberler çıkmaya başlamıştı. Bir süre önce Tom Ellis’in 6. sezon anlaşmasına imza attığı haberinin gelmesiyle de onay haberi beklenir olmuştu. Yapılan açıklamada dizinin daha fazla uzamayacağı, altıncı sezonun kesin bitiş anlamına geldiği belirtildi.

Lucifer 5. sezon ne zaman başlıyacak?

Lucifer’ın iki kısımdan oluşan 5. sezonunun ilk kısmı 21 Ağustos’ta başlayacak. Yayınlanan kısa tanıtım videosuyla dizinin yeni sezonunun 21 Ağustos’ta başlayacağı açıklandı. 16 bölüm sürecek sezonun ilk kısmı Ağustos ayında, kalanı daha sonra yayınlanacak.

Beşinci sezon başladığında Lucifer, yer altı dünyasını yönetmeye devam eder olacak. Dünyada kendi başına halledemediği bir problem Amenadiel’i Lucifer’ı ziyaret etmeye itiyor. Lucifer gürültülü şekilde dönüyor, Chloe romantizmi yeniden değerlendiriyor, Ella kendisine iyi bir adam buluyor ve Amenadiel babalık meselesine alışmaya çalışıyor.

Lucifer’ın gelecek sezonunda Eve karakterini canlandıran Inbar Lavi yer almaya devam edecek. Tricia Helfer yeni bir karakterle konuk olacak, Dennis Haysbert ise Tanrı rolüyle yer alacak. Ayrıca sezonda müzikal bir bölüm yer alacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir