American Horror Story 11. Sezon ile Geri Dönüyor
  1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

American Horror Story’nin 11. Sezonu Ne Zaman?

En İyi Korku Dizilerinden Biri Olan 'American Horror Story' 11. Sezonuyla Geri Dönüyor!

0

Dünyaca ünlü korku gerilim dizisi American Horror Story geride bıraktığı 10 heyecanlı sezonun ardından yeni sezon gelecek mi sorusu ile büyü merak uyandırmıştı. Dizinin 11. sezonu, FX tarafından resmen onaylandı.

FX kanalının yöneticisi John Landgraf, American Horror Story‘nin yeni sezonunun geleceğini duyurdu! Yapılan açıklamaya göre American Horror Story’nin yeni sezonu, bu sonbaharda yayınlanacak. Ancak 11. sezonun konusunun ne olacağı, kadroda hangi isimlerin yer alacağı gibi detaylar henüz net değil.
American Horror Story, bugüne dek 10 sezonla karşımıza çıktı. Sezonlar, kendine has konusu olması nedeniyle seyircileri sıkmadı. Hatta sezonlar pek çok kişi için kendi başına bir mini dizi tadındaydı. John Landgraf tarafından yapılan açıklama ise American Horror Story hayranlarını sevindirecek türden. Zira dizinin yeni sezonu, resmen onaylanmış durumda.

American Horror Story 11. sezon ne zaman yayınlanacak?

John Landgraf tarafından yapılan açıklamalara göre American Horror Story’nin 11. sezonu, bu sonbaharda yayınlanacak. Fakat yeni sezonun konusu ve oyuncuları ise henüz belli değil.

American Horror Story, FX isimli televizyon kanalının yanı sıra Hulu gibi çevrimiçi platformlarda da yayınlanmıştı. Ancak dizi, Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Disney+’ta da yer alıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir