1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

Bruce Willis’in Yeni Filmi Cosmic Sin’den İlk Görsel

Bruce Willis’in Yeni Filmi Cosmic Sin’den İlk Görsel
0

Usta oyuncu Bruce Willis’i karşımıza bir bilim kurgu yapımıyle çıkaracak olan “Cosmic Sin”den ilk görsel resmi olarak paylaşıldı. The Fifth Element ile akıllara kazınan Bruce Willis‘li Cosmic Sin, Cannes Film Festivali’nin film marketindeki yerini aldı.

Bilim kurgu filmi Cosmic Sin’de Bruce Willis, James Ford isimli bir adama hayat veriyor. Gelecekte bir zaman diliminde geçen Comic Sin, uzaylıların insan ırkını yok etme tehlikesine karşı mücadele eden bir grup insanı konu ediniyor. Bu uzaylıların hedefi insanların bedenlerini kullanabilmektir. Böylece insan ırkını yakından inceleyebileceklerdir. Saban Films bünyesindeki Cosmic Sin’in oyuncu kadrosunda Die Hard serisi, Pulp Fiction, Moonlighting, The Sixth Sense, Glass, Unbreakable gibi yapımların yıldız oyuncusu Bruce Willis’in yanı sıra Marvel Sinematik Evreni’nde Crossbones olarak izlediğimiz Frank Grillo; The Royal Tenenbaums, Bottle Rocket, Idiocracy gibi yapımlardan tanıdığımız Luke Wilson; The Purge, Teen Wolf, Once Upon A Time gibi yapımların güzel oyuncusu Adelaide Kane gibi isimler bulunuyor.

Cosmic Sin‘in yönetmen ve senaristliğine It Follows, November Man, Heist gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Corey Large ve Broil, Animals, True Detective gibi yapımlardan tanıdığımız Edward Drake imzasını attı. Filmin Amerika haklarını Berlin’de Saban Films satın almıştı. Şimdi ise uluslararası hakları Cannes’da satışa çıkarıldı.

Bruce Willis, bilim kurgu temalı birçok filmin yıldızı olmuştu. 1995’de Terry Gilliam imzalı 12 Monkeys filmi, 2012’de Rian Johnson imzalı Looper filmi, 1997’de Luc Besson imzalı The Fifth Element filmi ve 1998 yapımı Armageddon bunlardan bazıları.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir