1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sebilen ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm ile 4 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 85. son bölüm ile ekrana geldi. Son bölümde; İstanbul’dan gelen belgelerle şehir kulübünde Behice’nin üzerine yürüyen Züleyha, Müjgan’dan büyük tepki alacaktır. Bir Zamanlar Çukurova 85. son bölümü yayınlandı. Başrollerinde Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Melike İpek Yalova, Hande Soral ve Hilal Altınbilek’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukuroava dizisinin son bölümünde; halasına kızgın ve kırgın olsa da, Züleyha’nın ona hakaret ettiğini düşünüp tepki gösteren Müjgan, eline tutuşturulan dosya ile hayatının şokunu yaşayacaktır. Bir Zamanlar Çukurova 86. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm özeti.

Bir Zamanlar Çukurova 85. Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0uPrBcBIgJU”]

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=D5jRU-FfV7w”]

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm Özeti

Behice ise bir an önce İstanbul’a kaçabilmek için, kulüpten çıkar! Artık Müjgan da yanında olmayınca, panikleyecek ve arkasında pek çok iz bırakacaktır!

Müjgan, Züleyha’nın verdiği dosya ile yıkılıp, kendini yine Fikret’in kollarında teselli olurken bulacaktır. O, öğrendikleri ile halasının gerçekten Hünkar’ı öldürüp öldürmediğini düşünürken, tüm Çukurova ise dört bir yandan Behice’nin peşine düşecektir! Züleyha, Demir’in fevri davranacağını düşündüğü için durumdan Fekeli’yi haberdar eder. Ancak kulüpte olan biteni gören Şermin de koşarak Demir’e gidecektir! Yıllarca birbirleri ile düşmanlık eden Fekeli ve Demir bir kez daha Hünkar için aynı amaca koşacaklar! İkisi de Behice’yi bulup katil olduğunu itiraf ettirmek için yollara düşerler ama farklı yollar seçecektirler. Hünkar’ın intikamını almak için işbirliği yapan, kayıp yarının ardından sükunet içinde ilişkilerine devam eden Fekeli ve Demir’i yeniden karşı karşıya getirecek bilgi Fikret’in itirafı olacaktır. Fikret, her ne kadar Yılmaz’ın intikamını almak için Adnan Yaman’ın mezar taşını kırdığını söylese de Fekeli’nin bu söylediğine inanmamasının arkasındaki tek gerçek: Fikret’in Adnan Yaman’ın oğlu olduğudur! Fikret, Adnan Yaman’ın çocuğu, Demir’in ise kardeşi olduğunu, Fekeli’ye itiraf edecektir! Ve bu itiraf Çukurova’da barış rüzgârının uzun sürmeyeceğinin habercisidir!

Züleyha ve Demir, hem aileleri hem de şirket için pek çok başarılı iş yapıp, cemiyetin önünde birlikte yer alsalar da, Ümit ve Demir ilişkisi devam edecektir. Sevda, artık bu duruma kayıtsız kalmayacak ve Ümit’in karşısına dikilecektir. Ancak beklenmedik olaylar da kapıdadır!

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir