Leverage: Redemption Fragmanı Yayınlandı
0

2012 yılında ekranlara veda eden Leverage dizisinin devamı geliyor haberini buradaki haberimizde daha önce paylaşmıştık. Leverage: Redemption ismi ile ekranlara geri dönen dizi 9 Temmuz tarihinde Leverage: Redemption 1. sezon 1. kısım ile ekranlara geldi. Şimdi ise 1. sezon 2. kısımdan yeni bir fragman paylaşıldı. Leverage: Redemption 1. sezona ait son 8 bölüm, 8 Ekim tarihinde IMDB TV’de yayınlanacak.

2008 ile 2012 yılları arasında 5 sezon 77 bölüm boyunca TNT ekranlarında yayınlanan aksiyon dizisi Leverage, geçtiğimiz aylarda ekranlara geri dönerek izleyiciler ile buluştu. Konusu ile bir grup dolandırıcının hikayesini anlatan Leverage dizisinin İstanbul uyarlaması da çekilmişti. Leverage: Redemption ise yıllar sonra izleyici karşısına geçmeye başladı ve kalite olarak orijinal diziden daha iyi eleştiriler aldı. Leverage: Redemption’ın oyuncu kadrosunda Christian Kane, Gina Bellman, Beth Riesgraf, Aleyse Shannon, Noah Wyle, Aldis Hodge, Lucy Taylor gibi isimler yer alıyor.

Yeni bölümleri ile ekranlara gelen Leverage: Redemption’ın resmi konusu ise şöyle: Zengin ve güçlüler her şeyi alır. Leverage ekibi ise onları alaşağı etmek için geri dönüyor. Sophie Devereaux, Parker, Eliot Spencer ve Alec Hardison, son 8 yıldır dünyanın değişimini gözlemliyor. Zenginlerin daha fazla zengin olması, güçlülerin de yoluna çıkan her şeyi ezmesi için zamanla işler kolaylaşıyor ve hatta bazen yasal hale geliyordur. Leverage ekibi aralarına Harry Wilson’ı katar. Harry, tüm kariyeri boyunca yanlış yerde olduğunu farkeden ve kefaretin peşine düşen bir avukattır. Breanna Casey ise Hardison’ın üvey kız kardeşidir. Breanna, bilgisayarlar, robotlar ve başını belaya sokma konusunda uzmandır. Bu kez ekip güçlerini yeni bir tür kötüye karşı birleştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir