Ölümlü Dünya 2 Filmi İçin Hazırlıklar Başladı!
  1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Ölümlü Dünya 2 Filmi İçin Hazırlıklar Başladı!

Ölümlü Dünya 2 Filmi Geliyor! Peki Ölümlü Dünya 2 oyuncu kadrosunda kimler olacak? Ölümlü Dünya 2 filmi ne zaman ve nerede yayınlanacak?

0

Ölümlü Dünya filminin ilkini izleyip tadı damağında kalan inşallah film serisi devam eder diyenleri için müjdeli haberimiz var! Ölümlü Dünya 2 için hazırlıklar başladı ve filmin Disney Plus üzerinden izleyicilerle önümüzdeki sene içerisinde izleyiciler ile buluşacak.

2018 yılında vizyona giren ve şu anda Netflix kütüphanesinde yayınlanan Ölümlü Dünya, devam filmiyle Disney Plus‘a geliyor. Filmin önümüzdeki sonbaharda yayınlanması Disney+ platformunda yayınlanması planlanıyor. Yönetmenliğini Ali Atay’ın, senaristliğini ise Ali Atay, Ali Demirel ve Aziz Kedi’nin üstlendiği ilk Ölümlü Dünya filmi 2018 yılında vizyona girmişti. Sinemada yaklaşık 600 bin kişi tarafından izlenen ve 7 milyon TL gişe hasılatı elde edilen yapım, daha sonra Netflix üzerinden de izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Oyuncu kadrosunda Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım, Mehmet Özgür ve Osman Alkaş gibi isimlerin yer aldığı film izleyenler tarafından oldukça beğenilmişti.

Nesilden nesile kiralık katil olan Mermer Ailesi’nin hikâyesini konu alan film için devam filmi üzerine hazırlıklar başladı. Birsen Altuntaş tarafından yapılan habere göre yeni film, yakın zaman önce yayın hayatına başlamış olan Disney+ platformunda yer alacak. Taff Pictures ile yapılan anlaşma sonrasında filmin Disney+’a taşındığını göreceğiz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir