<Alef Dizisi | BluTV - FX | Dizihastasi.Com Dizi ve Film Haberi Video Fragman > Dizi Tanıtımları > Alef
arama

  Alef

  Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in yer aldığı Alef dizisi BluTV ekranında başlıyor.

  Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in paylaştığı, May Prodüksiyon tarafından BluTV ve FX için hazırlanan, yeni dizi “Alef”in ilk tanıtımı yayınlandı.

  Ödüllü yönetmen Emin Alper’in yönetmenliğini üstlendiği ‘Alef’, diziseverleri mistik bir polisiye bilmeceyi çözmeye davet edecek. 2020 yılının ilk yarısında yayınlanması planlanan dizinin senaryosu da Emre Kayış tarafından kaleme alındı. Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Kemal ile Ahmet Mümtaz Taylan’ın canlandırdığı Settar karakterleri hem kişisel hayatları hem de işlerine bakış açılarıyla birbirine tamamen zıt iki dedektiftir. İstanbul’da işlenen esrarengiz cinayetleri çözmek için aldıkları görev onları bir araya getirir. Dedektifler ancak kendi deneyim ve bilgilerini birleştirirlerse vakayı çözebileceklerdir.

  Sekiz bölümlük polisiye dizi, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

  Dizi, 2020 yılında BluTV ve FX’te aynı anda ekranlara gelecek.

  • Feyzullah
   2 ay önce

   Yani kadro ortada, kötü bir şey çıkma ihtimali zaten bekelenemezdi.

   2
   yorum beğen