1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 26. Bölüm

Çukur 4. Sezon 26. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerin Çukur 118. bölüm ile ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 26. Bölüm ile 1 Mart Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük bir izlenme oranı yakalayan dizisi Çukur’un 117. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümüne Yamaç’ın yaşadıklarını öğrenen Vartolu’nun, Kulkan’ı bulmak için harekete geçmesi damga vurdu. Reyting rekortmeni Çukur dizisi 117. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 118. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Çukur 4. Sezon 26. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OKxAxdVN4VU”]

Çukur 4. Sezon 26. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=6IFCVxQ86ok”]

Çukur 4. Sezon 25. Bölüm Özeti

Yamaç’ın yaşadıklarını öğrenen Vartolu, Kulkan’ı bulmak için harekete geçecek. Vartolu’nun niyetini öğrenen Amca kendi kozunu kullanarak herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacak.

Çukur’da olanları kendi gözleriyle gören Yamaç’ın Sultan’la yaşadığı yüzleşme merakla beklenecek. Yamaç, duygu dolu anların sonunda Amca’nın evde yarattığı değişime şahit olacak.

Yamaç’ın Amca’nın tarafında yer alacağını düşünen Cumali, verdiği sürpriz kararla büyük bir adım atmak için harekete geçecek. Günden güne kendi sonuna yaklaştığını fark eden Kulkan, hayatını kurtarmak için sürpriz bir isimden yardım isteyecek.

Her şeyden habersiz olan Efsun ise çocuğu için bir fedakarlık daha yaparken, Yamaç ve Efsun’un karşılaşması nefesleri kesecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir