1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Emily in Paris 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Emily in Paris 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Sevilen Netflix dizisi Emily in Paris 3. sezon fragmanı yayınlandı. Yeni sezonda Emily, kariyerine bir Fransız pazarlama firmasında devam ederken şehirdeki hayatını yönlendirmeye devam edecek ve yeni maceralar ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Lilly Collins‘in başrolünde yer aldığı yeni Netflix dizisi Emily in Paris, yayınlandığı günden itibaren dikkatleri üzerine toplayan bir gençlik dizisi haline dönüştü. Netflix, “Emily in Paris”in merakla beklenen üçüncü sezonunun resmi fragmanını paylaştı. Sevilen dizi yeni sezonuyla 21 Aralık’ta Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Oyuncu kadrosunda Lily Collins, Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat, Bruno Gouery, Kate Walsh, William Abadie ve Arnaud Viard’in yer aldığı Emily in Paris 3. sezonunda hayalindeki iş için Chicago’dan Paris’e taşındıktan bir yıl sonra, kendini hayatının her alanında önemli yol ayrımlarında bulur. İki farklı yol arasında kalan genç kadın, iş ve aşk hayatında kararlar vermek ve bu kararların Fransa’daki geleceği için ne anlama geldiğini bulmak zorunda kalır. Diğer bir yandan da Paris’teki hayatının ona sunduğu maceralara ve şaşırtıcı fırsatlara kendini kaptırmaya devam eder.

Yapımcı Darren Star “Emily in Paris”in 3. sezonuyla ilgili olarak şöyle diyor:

“Paris güzel göstermek hiç zor değil çünkü nereden bakarsanız bakın ya da kamera açısını nereye doğru çevirirseniz çevirin, güzeldir. Hikayenin her zaman lokasyonları yönlendirmesini isteyeceğiz. Ancak 3. sezon sadece Paris’te geçmeyecek. Fransa’nın göstermek istediğimiz güzel yerleri var.”

Emily in Paris 3. Sezon Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir