1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalancı 9. Bölüm

Yalancı 9. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Yalancı, yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Yalancı 9. Bölüm ile 16 Kasım Salı akşamı Show TV’den izleyebilirsiniz.

Show TV’nin sevilen dizisi Yalancı 8. bölümüyle ekrana geldi. Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin başrollerde oynadığı Yalancı dizisi son bölümünde; Mehmet Emir’in hamleleri izleyenleri şaşırttı. Evine yapılan saldırıyı Deniz’in gerçekleştirdiğini düşünen Mehmet Emir, Deniz’i sinir eden konuşmalarından birini daha gerçekleştiriyor. Mehmet Emir’in kendisine saldırdığını anlayan ve zor günler geçiren Canan’ın intihara teşebbüs ettiği korku dolu anlar ise heyecanı yükseltti.

Yalancı 9. Bölüm Fragmanı

Yalancı 8. Bölüm Özeti

Yalancı dizisinin ekrana gelen sekizinci bölümünde Hilal, Mehmet Emir’in koyduğu içkiyi içmemek için kazara dökmüş gibi yaparak tuzaktan kurtuldu. O sırada Doruk’tan gelen bir telefonla Mehmet Emir eve geri döndü. Mehmet Emir’in evinde polisler vardı. Doruk, eve saldırıp camı kıran kişinin Deniz olduğunu söyledi. Emniyete çağrılan Deniz, camı kendisinin kırdığını söyleyerek yalan ifade verdi. Kamera kayıtlarında camı kıran kişi Deniz’e benzemese de Doruk buna inanmadı. Ancak Hilal, olayın yaşandığı saatte Deniz’in, evinin önünde olduğunu söyledi. Hilal’in söylediklerinin ardından kafası karışan Doruk, Deniz ile yüzleşti ve camı onun kırmadığını anladı.

Bu sırada Görkem, kamera kayıtlarından camı gerçekte kimin kırdığını araştırırken olayı Canan’ın yaptığı ortaya çıktı. Doruk, Mehmet Emir’e eve saldıran kişinin Deniz olmadığını anlatırken Mehmet Emir, Canan’ın yaptığını anladı. Deniz ise Canan’ın evine gitti ve Mehmet Emir’in ona yaptığı şeyi öğrenmek istedi. Canan, gerçekleri kabul etmedi. Deniz gittikten sonra Canan’ın evinde gizlenen Mehmet Emir ortaya çıktı. Mehmet Emir, Canan’ın intihara teşebbüs etmesine sebep oldu. Mehmet Emir’in arabasını görüp şüphelenen Deniz, geri döndü ve böylelikle Canan’ın hayatını kurtardı. Deniz’in evindeki oyuncak ayı ortaya çıkınca Mehmet Emir yeniden Deniz’in evini izlemeye başladı. Canan hastanede yatarken Arif, Canan’ın intihar etmeden önce yazdığı mektubu buldu. Arif, mektubu okuduktan sonra sinirle Deniz’in evine gitti. Arif’in “O gün başka bir şey olmuş!” sözleri akıllarda soru işareti yaratırken, oyuncak ayıdaki kameradan evi izleyen Mehmet Emir de konuşmaları duydu ve şoke oldu. Finalde ise Mehmet Emir, Deniz’in evine gizlice girdi. Gerilimin doruklara ulaştığı final sahnesinden sonra “Mehmet Emir, Deniz’e ne yapacak?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir