1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Curb Your Enthusiasm 11. Sezon Onayını Aldı

Curb Your Enthusiasm 11. Sezon Onayını Aldı
0

Yaklaşık 10 sezondur yayınlanmaya devam eden Curb Your Enthusiasm 11. sezon onayını yeni sezon başlamadan 3 ay önce alarak bir başarı daha kazandı.

Larry David yaptığı esprili açıklamada “İnanın bana, ben de sizin kadar üzgünüm. Bir gün sadece HBO’nun duyarlı davranmasını ve bana çok hak ettiğim iptali vermesini umuyorum.” dedi. HBO Programlama yöneticisi Amy Gravitt, “Geçtiğimiz sezon zeitgeiste bu kadar rahatsız edici bir şekilde girdi. Larry zaten yazmakla meşgul ve hikayeye ne olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Curb’un önceki 10 sezonunun başlangıcı 2000’e kadar uzanıyor ve 11. sezon 2020’lerde yayınlanacak. Dizi, hem sezonlar, hem de bölümler açısından en uzun süredir devam eden HBO dizisi konumunda. 22 Mart’tan önce gelen 10. sezon finali, şovun 100. bölümüydü. Böylece, dizi üç kez “on yıllık” dönemde yayınlanmayı başaran ender dizilerden biri olacak.

Final, Larry’nin mağazasının, Koronavirüs pandemisinin ilk günlerinde, yangın için hızlandırıcı olarak çalışan el dezenfektanı şişeleri gibi bazı maddeler yüzünden ürkütücü görüntülerle yandığını gösterdi. Jeff Schaffer finalden sonra Hollywood Reporter’a verdiği demeçte “Sanırım Larry peygamberdi, değil mi? Purell, gerekli dezenfektanları Larry’nin masalarına koyuyordu ve yıllardır sosyal mesafeler uyguluyor.” dedi. David, Schaffer, Jeff Garlin ve Gavin Polone, Curb Your Enthusiasm’ın 11. sezonunu yönetecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir