1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Walking Dead Sezon Finali Hakkında Spoiler!

The Walking Dead Sezon Finali Hakkında Spoiler!
2

The Walking Dead sezon finali hakkında yabancı kaynaklardan elde ettiğimiz bilgileri sizler için derledik. Kesin doğru olduğunu söylemiyoruz. Farklılıklar ortaya çıkabilir.

[wpspoiler name=”Spoiler İçerebilir” ]

Morgan Geri Dönüyor

Morgan sezon finalinde karşımıza çıkacak ve çok büyük ihtimalle Wolves Çetesinin elinde olacak. Bir şekilde oradan kurtulacağı ve kurtulurken de çete üyelerinden Jessie C Boyd‘un oynadığı karakteri kaçıracağı yönünde bilgiler var.

the walking dead morgan

Hatırlanacağı üzere 15.bölümde Daryl ve Aaron parçalanmış cesetler bulmuşlardı. O cesetlerin yanında Morgan’ın gözlüğü vardı. O yüzden bir takım teoriler üretilmişti. Bunun sayesinde bu konuda çözülmüş oldu.

Daryl ve Aaron Tuzağa Düşüyor

Diğer taraftan da Daryl ve Aaron tuzağa doğru yürümektedirler. Bir not bulurlar. Notta “Kötü insanlar geliyor” yazar.

Eugune ve Abraham Barışıyor

Eugune ve Abraham‘da aralarındaki buzları eriterek barışma yönünde adımlar atıyor.

Kasabada Sorgu Zamanı

Carol ve Rick sorguya çekilir. Sebebi ise silahlardır. Silahları neden aldıklarını sorarlar. Kasabada kalmak isterlerse kurallara uymak zorunda olduklarını söylerler.

Maggie, Peder’in Anlattıklarını Değiştirmeye Çalışıyor

Deanna‘nın, Rick hakkında kötü düşüncelerini değiştirmesi hatta pederin hakkında söylediklerinin yalan olduğunu anlatmak için Maggie onunla konuşur.

Nicholas ve Glenn Karşı Karşıya

Nicholas, kasabadan kaçmaya çalışırken Glenn onu yakalar. Carol, Pete ile görüşmeye gider, fakat Pete onu tuzağa düşürür.

Morgan, Aaron ve Daryl ile Karşılaşır

Morgan, Aaron ve Daryl ile karşılaşır. Rick’i tanıdığını ve tehdidin yaklaştığını söyler. Fakat Daryl ona inanmaz. Morgan, Abraham’ın Rick’e bıraktığı haritadaki notu gösterir.

Morgan, Rick ile karşılaşır.

Not: Herkes birinin veya birilerinin öleceğini biliyor. Fakat kim olduğu tam olarak bilinmiyor. Bulduğumuz bilgilerde Michonne‘nun adıda geçmektedir. Fakat şu an için en güçlü adaylardan biri de Daryl.[/wpspoiler]

 

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Beklediğim gibi olmasa da güzel bir sezon finali oldu. Hele ki sondaki Rick-Morgan Bitirdi Beni

  2. Açıkçası herkes birilerinin ölmesini bekliyordu. Evet ölen oldu fakat beklenen kişiler değil. Pete ve Reg öldü. Ve sezon finali beklentilerimi de karşılamadı!!!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir