Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri Cumartesi akşamlarını neşelendirmeye devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44. bölüm ile 19 Aralık Cumartesi akşamı Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 43. bölüm 12 Aralık Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Bin bir güçlükle kavuşan Kuzey ve Yıldız cicim aylarını yaşamaktadır. Ama hayatları, ikisinin de hayal ettiğinden çok başkadır. Daha birkaç gün olmasına rağmen hiç tahmin etmedikleri sorunlar patlak verir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=auLUEu13obs”]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 43. Bölüm Özeti

Bin bir güçlükle kavuşan aşıklarımız, cicim aylarını yaşamaktadır. Ama hayatları, ikisinin de hayal ettiğinden çok başkadır. Daha birkaç gün olmasına rağmen hiç tahmin etmedikleri sorunlar patlak verir. Bu zamana kadar hep dışardaki engellerle mücadele eden, aşklarını hep başkalarına karşı savunan aşıklarımız bu kez kendi içlerinde patlak veren sorunlarla uğraşırlar. Yıldız, bu durumdan dolayı kendini çok suçlar. Yirmi yıldır hayalini kurduğu hayatın tam da ortasındadır ama yine de bir şeyler, mutlu olmasına engel olmaktadır. Kuzey, bunu aşmak için elinden geleni yapar. Yıldız’ın bir dediğini iki etmez ama Yıldız ikna olacak gibi değildir. Kuzey, aşklarının bir meyvesi olması için yanıp tutuşurken Yıldız bundan delicesine kaçar. Duruma Nahide el atsa da bu, kolay kolay aşılacak bir engele benzememektedir. İki inatçı aşığımızın yine inatları çarpışmaktadır. Kimin kazanacağına, en inatçı olan karar verecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir