1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Dizi

Doom Patrol 3. Sezon Onayını Aldı

Doom Patrol 3. Sezon Onayını Aldı
Doom Patrol -- Ep. 101 -- "Pilot" -- Photo Credit: Jace Downs / 2018 Warner Bros Entertainment Inc. All Rights Reserved.
0

HBO Max kanalı Doom Patrol dizisine 3. sezon onayını verdi. Süper kahramanların eğlenceli maceraları 3. sezonda da devam edecek.

Baş yapımcı Jeremy Carver yeni sezon onayı sonrası yaptığı açıklamada “Harika oyuncular, yazarlar ve ekip adına, Doom Manor’a dönme fırsatı için çok heyecanlı ve minnettarız. Berlanti Productions, Warner Bros. Television, DC Universe ve tabii ki HBO Max’teki ortaklarımıza özellikle teşekkür ediyoruz.” dedi.

İlk olarak Şubat 2019’da prömiyeri yapılan drama, başlangıçta DC’nin çevrimiçi platformu DC Universe için geliştirildi ve yayınlandı. İkinci sezon hem DC Universe hem de HBO Max’te yayınlandı. Orijinal içerik sorumlusu Sarah Aubrey, “‘Doom Patrol’, halihazırda derin ve tutkulu bir hayran kitlesiyle HBO Max’e geldi ve platformda en çok izlenen Max Originals’lardan biri olarak zirveye çıktı. Dizi portföyümüzde oldukça iyi duruyor ve çok iyi yankılanan bu özgün hikaye anlatım tarzına devam etmek için üçüncü sezona yeşil ışık yakmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.” dedi

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap