1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 12. Bölüm

Akıncı 12. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Akıncı yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Akıncı 12. Bölüm ile 19 Mart Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin Cuma akşamları yayınlanan ve çok sevilen dizisi Akıncı bu akşam 11. bölümüyle ekranlara geldi. Peki, 12. Bölümü fragmanı yayınlandı mı? Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Akıncı 12. bölüm ile izleyiciyi bir kez daha ekran başına kilitlemeye hazır! Merakla beklenen Akıncı 12. bölüm fragmanı geldi. İşte Akıncı 12. bölüm fragmanı.

Akıncı 12. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=gSYjCR85QH8″]

Akıncı 11. Bölüm Özeti

Kemal, Cüneyt’in kurduğu kumpas yüzünden görevden alınıp cezaevine gönderilir. Kemal’in cezaevine girmesi onu sindirmek için ilk hamledir; Cüneyt daha fazlası için harekete geçer. Güneş, Cüneyt’le ilgili incelemesini derinleştirip bu konuda Nergis’ten destek ister. Taşkın’la birlikte Kemal’e kurulan kumpası açığa çıkarmak için mücadele eder ve Cüneyt’in itiraz edemeyeceği sağlam delillere ulaşırlar. Akıncı da haberleri olmada bu konuda onlara destek verir. Nergis, Fatih’e açılan soruşturmada kendisini suçlu hissedip Fatih’in aklanması için haber yapar. Orhan, Lukas’la ilgili yeni bir ize ulaşır. Akıncı, Lukas’ı bulmak için harekete geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir