1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Demet ve Alişan Star TV’de Başlıyor

Demet ve Alişan Star TV’de Başlıyor
0

Ünlü isimler Demet Akalın ve Alişan’ın yeni porgramları Demet ve Alişan Start TV ekranlarında sabahlarınızı neşelendirmeye geliyor. Ünlü ikili hafta içi her sabah, izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatmak için Star TV ekranlarında olacaklar.

Sabahları enerjik ve kıpır kıpır uyanmak, müziğe doymak, hem gülmek, hem eğlenmek, hem de bilgilenmek için Demet ve Alişan’la güne başlamaya hazır mısınız? Star’dan yepyeni ve çok özel bir program seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Demet ve Alişan, çok yakında Star’da!

Yapımcılığını Global Medya’nın üstlendiği Demet Akalın ve Alişan’la çok özel bir program, yakında Star’da başlıyor. Hem gülmek, hem eğlenmek, hem de bilgilenmek için herkes ekran başına. Müzik, ünlü konuklar, magazin gündemini belirleyen başlıklar sadece bu programda!

Mutfağımızda pratik lezzetler, ekonomik menüler, hayatı kolaylaştıracak püf noktalar bu programda… Sevilen ünlüler, bilinmeyenleri ve özel itiraflarıyla Demet ve Alişan’ın konuğu oluyor.

Demet ve Alişan, uzman konuklarıyla magazin gündemini de belirliyor. Renkli hayatlar, hiçbir yerde duymadığınız dedikodular masaya yatırılıyor!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir