1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Doom Patrol’ 2. Sezon Onayını Aldı

Doom Patrol’ 2. Sezon Onayını Aldı
0

Aynı adlı DC çizgi romanlarından uyarlanan Doom Patrol 2. sezonuyla geri dönecek. Comic-Con’da yapılan duyuruya göre, dizinin yeni sezonu DC Universe’ün yanı sıra Warner Media ve HBO’nun birlikte hayata geçirdiği HBO Max platformunda da izleyici karşısına çıkacak.

Supernatural“a imzasını atan Jeremy Carver tarafından ekrana taşınan “Doom Patrol” yeni sezon bölümleriyle önümüzdeki yıl izleyici karşısına çıkacak. Dizinin başlıca rollerini Joivan Wade, Brendan Fraser, Matt Bomer, Timothy Dalton, April Bowlby, Diane Guerrero ve Alan Tudyk gibi isimler paylaşmaya devam edecek.

DC dizisi “Titans”ın sonrasında yaşananları takip eden “Doom Patrol”, kaza geçirdikten sonra süper güçlere kavuşan bir grup kahramanın maceralarını işliyor. The Chief adlı lider aracılığıyla bir araya gelen ekip, sıradışı maceraların yanı sıra kişisel travmalarını da atlatmaya çalışıyorlar. Dizinin karakterleri ilk olarak Titans’ın beşinci bölümünde izleyici karşısına çıkmıştı.

Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Carver’ın yanı sıra Greg Berlanti, Geoff Johns ve Sarah Schechter gibi ünlü yapımcılar görev yapıyor.

“Doom Patrol” 2. sezon bölümleriyle 2020 içerisinde DC Universe ve HBO Max platformlarında izleyici karşısına çıkacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir