1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Friends Özel Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Friends Özel Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?
0

Yılların eskitemediği fenomen dizi Friends için özel bir bölüm çekiliyor. WarnerMedia Entertainment, tüm televizyon ve film prodüksiyonlarının Koronavirüs kaynaklı kapanması nedeniyle süresiz olarak ertelenen HBO Max’e özel “Friends” bölümünün üretiminin potansiyel olarak yaz sonuna kadar tamamlanacağını açıkladı. Friends özel bölümünün tam kadrosu, 27 Mayıs tarihinde düzenlenecek lansmanda da izleyici karşısına çıkacak.

Şirket yöneticisi Bob Greenblatt verdiği demeçte, “İlk başta şovların en fazla bir ya da iki ay erteleneceğini düşündük ve şimdi bundan çok daha uzun sürecek gibi görünüyor. Yıldızlar bir araya gelebilirse ve umarım üretime geri dönebilirsek, bu bölümün yaz sonuna kadar tamamlanmasını sağlayacağız. Büyük bir canlı kitleye sahip olmanın bir değeri olduğunu düşünüyoruz. Bu altı harika arkadaşın bir araya gelmesini deneyimledik ve bunu sadece kendi evlerinden yaptıkları bir çağrıyla harcamak istemedik.” dedi.

Greenblatt, bunu istememelerine rağmen, mevcut evde kalma koşulları uzun süre devam ederse, yeniden birleşmenin belki online bir versiyonda değerlendirilebileceğini de sözlerine ekledi ve “Şu anda geleceğe bakmaya ve bu işi daha geleneksel bir şekilde yapmaya çalışıyoruz ve bence beklemeye değer. Bu bölüme, HBO Max’in ilk gününde sahip olmayı çok isterdik, ancak aynı zamanda sonbaharda piyasaya sürülebilirsek, seyircinin gerçekten ileriye bakmasını sağlayabileceğimiz bir şey olacağını da düşünüyoruz.” dedi.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ın senaryosuz birleşme için tam kadro olarak yeniden bir araya gelmesi planlandı. Özel film, Warner Bros Studio’daki orijinal “Friends” seslendirme sahnesi olan Stage 24’te gerçekleşecek. Daha önce çekimlerin zaten yapıldığı ve projenin post prodüksiyon aşamasında yarıda kaldığı da iddia edilmişti. Bunu, en geç yaz sonuna kadar öğrenebileceğimizi umuyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir