Survivor 74. Bölüm
2

12 Mayıs Salı Survivor 74. Bölüm ile devam ediyor. Survivor 74. Bölüm’de iletişim oyunu oynanıcak. Survivor basketbol oyununu hangi takım kazandı? Survivor 74. Bölüm iletişim oyununu hangi takım kazandı. Adaya veda eden yarışmacı bugün belli olacak. Acun Ilıcalı göz yaşlarını tutamıyor ve adaya süpriz bir ismin veda ettiğini, kendisi için en beklenmedik en üzücü vedalardan biri olduğunu söylüyor.

Survivor 74. Bölüm Fragmanı

Survivor 74. Bölüm İletişim Ödülünü Hangi Takım Kazandı?

İki takımın yarışmacıları da iletişim ödülünü kazanmak için tüm güçlerini sahaya yansıttı. Bu yüzden skorda dengeki iki takım arasında gitti geldi. Skor 9-8 Gönüllüler önde iken Barış ile Sercan karşılaştı. Sercan’ın kazanması ile skor 9-9 oldu. Böylece ödül oyunu kazananı belirlemek için bayrak yarışına gidildi.

Survivor’da ödül oyunu için bayrak yarışına takımlar en iyi kadın ve erkek yarışmacılarını çıkardı. Ünlülerden Elif ve Sercan, Gönüllülerden Nisa ve Berkan, ödül oyununda bayrak yarışına çıktı. Ünlüler takımı, parkuru önce tamamladılar fakat Berkan, atışlarda çok iyi performans sergiledi. Survivor’da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

https://www.instagram.com/p/CAGXVbKFjHy/

Survivor’da Şok Ersin Haberi

Geçtiğimiz günlerde yapılan futbol maçı sonrası Ersin sakatlık yaşamıştı. Bunun üzerine dizinde zorluk çeken Ersin’in MR’ı çekildi. Çekilen sonuçlar sonucu Ersin’in ada’ya devam etmemesi gerektiği yönünde karar alındı ve Ersin Survivor’a devam edemiyecek. Ersin yarışmadan ayrılıyor.

Ersin Veda’dan Sonra Kamera Karşına Geçti

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-35

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Ah be Ersin 😢 Yaşına rağmen adanın en iyilerinden biriydin. Cok üzüldüm 😢

  2. Acun Ilıcalı’nın gözleri Gönüllüler takımına doğru gidiyor değişik bir bakışı var ama fragmanlar hep yanıtıyor, umarım Cemal Can değildir :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir