1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 7. Bölüm

Son Yaz 7. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen Fox tv dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Son Yaz 7. Bölüm ile 12 Şubat Cuma akşamı Fox TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son Yaz dizisi 6. bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları FOX TV’de yayınlanıyor. Son Yaz 6. son bölüm yayınlandı. Son bölümde; Canan, Akgün’ün gerçek kimliğini öğrendi ve ortalık karıştı. Peki Son Yaz 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Yaz 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=JYsQJh7Vklo”]

Son Yaz 7. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=uwOrewlzlWw”]

Son Yaz 6. Bölüm Özeti

Canan, Akgün’ün gerçek kimliğini öğrenmiştir ve Selim’e çok kızgındır. Selim ve Akgün’ün gitmesini talep eden Canan, onlar gidene kadar çocuklarla beraber Emel’lere yerleşir.

Selim, bir yandan Canan’ın boşanmak için tekrar harekete geçmesi, diğer yandan yaptığı operasyonun başarısız olması yüzünden çok gergindir. Selim başarısız operasyonu tersine çevirmek için baskın yaptığı uyuşturucunun peşine düşer, Akgün’ün de yardımını ister. Akgün ise Soner’in sıkıştırmasıyla Latif’in yerini öğrenmek ve Selim’in olanları ortaya çıkarmasını engellemek zorundadır.

Yağmur, Akgün’ün kendisini öpmeye kalkmasını aklından çıkarmaya çalışırken aynı zamanda Akgün’den uzak durmaya çalışır. Ama Altay’ın annesinin kararından sonra kötü etkilenip ortadan kaybolması onu, yeniden Akgün’le yan yana getirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir