Gönül Dağı 40. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekrana geliyor. Gönül Dağı 40. Bölüm, Türkiye – Cebiltarık milli maçın nedeniyle 13 Kasım Cumartesi akşamı ekranlara gelemeyecek. Gönül Dağı 40. Bölüm 20 Kasım Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı 39. bölüm ile dğn akşam izleyicisinin karşısına çıktı. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini paylaştığı dizide bu hafta yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. Dizinin yeni bölümünde; Halime’nin hazırladığı nişan sürprizinin ters tepmesi sonucu işler iyice karışmıştır. Bu durum aile bireylerinin de Dilek ve Taner aşkına bakışlarının değişmesine neden olur. Bölümün hemen ardından Gönül Dağı 40. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Taner ve Dilek’in düğününe tanıklık edeceğiz.

Gönül Dağı 40. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 40. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 40. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 39. Bölüm Özeti

Halime’nin hazırladığı nişan sürprizinin ters tepmesi sonucu işler iyice karışmıştır. Bu durum aile bireylerinin de Dilek ve Taner aşkına bakışlarının değişmesine neden olur. İşlerin çıkmaza girmesiyle Gülsüm Öğretmen olaya el atar ve Dilek ile birlikte kasabayı terk etmeye karar verir. Her şeyin paramparça olmasının ardından Taner ve Dilek aşkını bekleyen son ne olacaktır?

Muammer ve Döndü’nün gerçek ailesi olduğunu düşünen Kenan bunun doğruluğunu araştırır. Bunun sonucunda Kenan gerçeklere ulaşabilecek midir? Taner ve Dilek sonunda muradlarını eriyor peki düğünde nasıl maceralar bizleri bekliyor?

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir