1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Gaddar Dizisi Final mi Yapacak?

Gaddar Dizisi Final mi Yapacak?
0

Bazı diziler vardır ki sosyal medyanın dilinden düşmez çok beğenilir ama reyting sonuçlarında bekleneni veremez. Ve sonra acaba diziyi bitirecekler mi haberi dolaşır. Leyla ile Mecnun dizisini sevenler bunu çok iyi bilir. Benzer durumu Now kanalının başarılı dizisi Gaddar içinde yaşıyoruz. Acaba Gaddar dizisi bitecek mi? Gaddar sezon finali ne zaman? gibi soruları sorulmaya başladı.

Cuma günleri ekranlara gelen, oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Hakan Salınmış, Aytaç Uşun ve Uğur Yıldıran gibi başarılı isimleri bir araya getiren Gaddar dizisinin yayın günü oldukça tartışılmıştı. Cuma akşamları Show TV ekranlarında Kızılcık Şerbeti dizisi, Star TV ekranlarında ise Yalı Çapkını gibi 2 önemli dizinin ekrana geldiği akşam Gaddar dizisinin başarısı gerçekten merak konusu olmuştu. Son olarak, dizinin takipçileri için merakla beklenen bir haber geldi: Korkut Zakkum karakterini başarıyla canlandıran İbrahim Çelikkol’a, ailenin zeka küpü ve entelektüel ismi Kalender’i canlandıracak yeni bir isim katılıyor. Anıl İlter, “Gaddar”ın Kalender’i olarak izleyici karşısına çıktı. Zakkum ailesinin trajik geçmişi, özellikle babalarının annelerini gözleri önünde öldürmesiyle damga vurmuş durumda.

Gaddar Dizisi Final Yapacak mı?

Gaddar dizisinin reyting performansı ve sosyal medyada artan ilgi, dizinin devamı konusunda umut verici. Ancak, dizinin tam olarak ne zaman sona ereceği veya final yapacağı henüz belirsiz. Yaklaşık 20 bölüm süreceği tahmin edilen dizi, izleyicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Gaddar Son Bölümde Neler Oldu?

Gaddar’ın yeni bölümünde Ekber’in Enver’e karşı planlarıyla acımasız Zakkum Kardeşler oyuna dahil oldu. Onlara karşı Dağhan, Müdür ve Enver birlik olurken bölümün finalinde Dağhan’ın Zakkum Kardeşler’in eline düşmesi yeni bölüme dair ipucu verdi. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ı başrollerinde buluşturan ‘Gaddar’ dengeleri değiştiren yeni bölümünde Dağhan’ın Gaddar kimliğinin ortaya çıkma ihtimaliyle karşı karşıya kaldığı bölümde onun yanında olan insanların yardımıyla Ali’nin şikayetini geri çekmesi bu riski ortadan kaldırdı. Ekber’in evinde kendini tutamayan Yağmur, Ekber’i silahla yaralarken Ekber Enver’e karşı planlarını büyütüp acımasızlığıyla nam salmış Zakkum Kardeşler’i savaşına dahil etti. Zakkum Kardeşler’in en küçüğünü öldüren Dağhan’ı öğrenen büyük abi Korkut ise Dağhan’ın peşine düştü. Bölümün finalinde Korkut’un oyununa gelen Dağhan, kardeşlerin eline düşmekten kurtulamadı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir