Masumlar Apartmanı 6. Bölüm
1

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı 6. Bölüm ile 20 Ekim Salı akşamı TRT1 ekranlarında olacak.

Masumlar Apartmanı dizisi yine izleyicileri ekran başına toplamayı başardı. Dün akşam yayınlanan bölüm ile uzun süre tren topic listesinde 1 numurada kalan dizinin son bölümünde Memduh’la yaşadığı kavga sonrası Han’dan destek bekleyen Safiye hüsrana uğrar. Yaşanan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir. Gergin ortamı fırsat olarak kullanan Han, İnci ile 1 günlüğüne balayı tatiline çıkarak uzaklaşır. Balayında da aradığı bulumayan Han, gelen telefonla babasının kaybolduğunu öğrenir. Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Masumlar Apartmanı 6. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 6. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 6. Bölüm Önizleme

Masumlar Apartmanı 5. Bölümde Neler Oldu?

Memduh’la yaşadığı kavga sonrası Han’dan destek bekleyen Safiye hüsrana uğrar. Yaşanan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir. Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben, derin acılar içindedir ancak dertleşecek kimsesi yoktur. Ege’nin atacağı bir adım İnci ve Memduh’u zor durumda bırakır. Han kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır. Ancak Hikmet hafıza sorunu yaşamaktadır. Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir sorun yüzünden acilen dönmek zorunda kalırlar. Hikmet Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini söyler. Safiye’nin dünyası başına yıkılacaktır.

Masumlar Apartmanı Diğer Bölümler:

Masumlar Apartmanı 1. Bölüm
Masumlar Apartmanı 2. Bölüm
Masumlar Apartmanı 3. Bölüm
Masumlar Apartmanı 4. Bölüm
Masumlar Apartmanı 5. Bölüm

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Ah ah nedir bu Han’ın çektiği. Adamın 1 günlük balayı bile burnundan geldi. Gerçek hikayedeki bu Han kim ise gidip bulmak konuşmak isterdim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir