1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kağıt Ev 2. Bölüm

Kağıt Ev 2. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının yeni dizisi Kağıt Ev yeni bölümleri ile her hafta Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Kağıt Ev 2. Bölüm ile 26 Nisan Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın paylaştığı Kağıt Ev dizisi 1. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. 19 Nisan Pazartesi akşamı ilk bölümüyle yayın hayatına başlayan Kağıt Ev konusu ve oyuncuları ile ekran başındakilerin dikkatini çekmeyi başardı. 03 Medya imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturuyor. Kağıt Ev 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kağıt Ev 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ewXL_6wYIxE”]

Kağıt Ev 1. Bölüm Özeti

Cihan (Erdal Beşikçioğlu) ve Aylin Fırtına (Nur Fettahoğlu) oğulları Mert (Nejat Uygur), büyük kızları Cemre (Helin Kandemir) ve küçük kızları Melisa (Bulut Teker) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadırlar. Kariyerleri, evleri, hayatları kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Fırtına Ailesi’nin hayatı, verdikleri talihsiz bir karar ile bir anda değişecek, yıllarca büyük bir özen ve emekle kurdukları düzenleri ise bir gecede temellerinden sarsılacaktır. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir