1. Anasayfa
  2. İpuçları

Glenn Gerçekten Öldü mü?

Glenn Gerçekten Öldü mü?
The Walking Dead
1

The Walking Dead
Yukarıdaki resmi görünce bir çoğumuzun içi parçalanıyordur. 25 Ekim akşamı yayınlanan The Walking Dead 6.Sezon 3.Bölüm’ü twitter TT listesinden günlerce eksik olmadı. Şüphesiz bunun en büyük nedenlerinden biri dizinin ilk bölümünden beri kadroda yer alan ve herkesin gönlünü kazanmış olan Glenn’in ölümüydü.

glenn_rheeO çinli değil Koreli idi. Bir pizzacı iken kendini vahşi ve acımasız zombilerin arasında bulmuştu. Her zaman yanındakilere zarar gelmesin diye tehlikelere kendini feda eden en cesaretli savaşçıydı. Tüm bu özellikleri ile 6 senedir izleyenlerin gönlüne taht kuran Glenn Rhee, The Walking Dead dizisinin 25 Ekim günü yayınlanan bölümünde, takım arkadaşı gerizekalı Nicholas’ın yüzünden binlerce zombi’nin arasında kalmıştı. Fakat biz Glenn gelmiyor, acep nedendir kısmını düşünmek istemiyor ve Glenn’in ölmediğini düşünüyoruz. Acı sahneyi tekrar izlediğimizde Zombilerin oldukça fazla bağırsak yediğini görüyoruz ama bunlar Glenn’in bağırsakları değil. Nicholas kendini vurduğunda Glenn ona sarıldığı için Nicholas’ın altında kalmıştı ve dizide izlediğimiz bağırsaklar Nicholas’ın bağırsakları. Bu nedenle önümüzdeki bölüme umutla giriyoruz. Tabiki Glenn’in oradaki yüzlerce zombi’nin arasından çıkması hiç kolay değil ama bu dizi ne mücizeler gördü. Bu nedenle dizinin bir sonraki bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz ve umudunuzu kaybetmeyin diyerek, ufak bir Glenn videosu ile yazımızı sonlandırıyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Yazdıklarınızı tamamı ile okudum fakat Bağırsakların Glenn’e ait olmadığından emin misiniz? ben öldü diye düşünüyorum umarım ölmemiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir