1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Supernatural, The Flash ve Legacies Dizilerine Coronavirüs Arası

Supernatural, The Flash ve Legacies Dizilerine Coronavirüs Arası
0

Variety’nin haberine göre, diziler sezonların son işlemlerini tamamlayamadılar ve devam bölümleri 2020 içinde daha sonra yayınlanmak üzere ertelendiler. Kapanmadan önce çekimi tamamlanan son Legacies bölümü 26 Mart’ta yayınlanacak ve bir süre için final olacak. Geçen sezon 16. bölümde final yapan ama bu sezon daha fazla bölüm hedefleyen Legacies için işler diğerleri kadar kötü değil gibi gözüküyor.

Supernatural hayranları, gösterinin nasıl sona erdiğini öğrenmek için biraz daha beklemek zorunda kalacaklar. Ne Supernatural, ne The Flash ne de Legacies, devam eden sezonlarını planlanan zaman diliminde tamamlayamayacak. CW serilerinin hepsi, Coronavirüs nedeniyle üretimi durdurmaya zorlanan yüzlerce yapım arasındaydı.

The Flash cephesinde ise 19 Mayıs’a sürecek kadar bölümün tamamlandığı bildirildi. Daha sonra, 2020’de 6. sezonu bitirmek için geri dönme umuduyla bir ara verilecek. Supernatural’ın ortak showrunnerı Andrew Dabb, Twitter’dan hafta başında yaptığı açıklamada, gösterinin 15. sezonunun 18. bölümünün çekildiğini ama görsel efektlerin ve ses bölümlerinin salgın nedeniyle eklenemediğini belirtti. Yani, şu anda çekimler yapılmış olmasına rağmen bölümler tamamlanamıyor.

The CW platformu, her şovun tamamlanabilen her bölümünü yayınlamaya karar verdi. Daha sonra hepsi için zorunlu bir mola gelecek ve daha sonrası için dünyadaki duruma bakılacak. Dizilerin hayranları, en azından birkaç hafta daha dizileri izleyebilecekler.

İlginizi Çekebilir
The-Veil-Dizisi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir