1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Walking Dead: World Beyond Açıklandı

The Walking Dead: World Beyond Açıklandı
0

AMC ekranlarında izleyicileriyle buluşacak olan The Walking Dead spin-off dizisinin adı sonunda belli oldu. The Walking Dead evrenine genç isimler katacak olan filmin adı, “The Walking Dead: World Beyond” olarak açıklandı. Duyuruyu yapan isim ise The Walking Dead’in yapımcısı, aynı zamanda spin-off dizisinin yaratıcısı Scott M. Gimple oldu.

The Walking Dead spin-off dizisinin adı, The Walking Dead: World Beyond oldu. Scott M. Gimple, dizinin yaratıcısı olarak yerini alırken, senaryoda ona eşlik eden isim Unfabulous, White Collar, The Walking Dead gibi dizilerin senaristi Matthew Negrete oluyor. New York Comic Con etkinliğinde fragmanı yayınlanan The Walking Dead spin-off dizisinin oyuncu kadrosunda Annet Mahendru, Aliyah Royale, Nicolas Cantu, Diane Crooke, Hal Cumpston, Alexa Mansour gibi genç isimler yer alıyor.

The Walking Dead evreni, 2010 yılından bugüne yürüyen ölülerle ve yeni dünya düzeniyle mücadele içerisinde hikayesini sürdürüyor. Evrene, 2015 yılında Fear The Walking Dead isimli bir dizi eklenmiş ve bu diziyle yan bir hikayeye daha ortak olmuştuk. Her ne kadar The Walking Dead kadar sevilemese de, evrenin takipçilerinin kaçırmadığı bir dizi olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise yeni spin-off dizisiyle, zombi kıyametinin ardından o cehennemvari dünyada büyüyen neslin neler yaşadığına tanık olacağız. Dizinin orijinal sinopsisi ise şöyle: Bazıları kahramana dönüşür, bazıları ise kötü adama. Sonunda, herkes sonsuza kadar değişecek. İyi ve kötü kimlikleriyle yetişmiş ve bu kimliklere bürünmüşlerdir. Ayrıca The Walking Dead: World Beyond’un daha önce bu evrende gösterilmiş olan Alexandria isimli güvenli bölge benzeri bir yerde geçtiğini ifade edilmişti.

Zombi kıyametini yeni nesilin gözleriyle deneyimleyeceğimiz The Walking Dead: World Beyond, 2020’nin bahar aylarında izleyicileriyle AMC kanalı üzerinden buluşacak. The Walking Dead ise, Ekim ayından beri yeni sezonuyla yayın hayatını sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir