Kuruluş Osman 61. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamı ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 61. Bölüm ile 2 Haziran Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 60. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Burak Özçivit, Özge Törer ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un yer aldığı Kuruluş Osman’ın 61.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde; Bamsı Beyrek şehit düştü, Osman Bey, Malhun Hatun ile evlendi. Osman Bey ve Malhun Hatun’un evliliği için Kayı Obası’nda düğün toyu kurulur. Uç bölgesinin Türk beylerinin de katıldığı görkemli bir düğün yapılırken, Bala Hatun bu evliliğe olur vermesine rağmen acısını içine atmaya çalışır. Kuruluş Osman 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuruluş Osman 61. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kuruluş Osman 61. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 60. Bölüm Özeti

Mevsimin gelmesi ile düğün toyu ertesinde Kayı obasının Domaniç yaylasına göçmesine karar verilir. Obada hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, Moğol valisinin uyarılarına rağmen Togay anlaşmayı bozarak Osman Bey’e saldırmaya karar verir.

Osman Bey, Söğüt’teki işlerini halletmek üzere geride kalırken, göç katarın yola çıktıktan bir süre sonra Togay yönetimindeki Moğolların saldırısına uğrar. Katarın güvenliğinden sorumlu Bamsı Bey, Togay tarafından ağır biçimde yaralanır. Saldırıyı haber alan Osman Bey ve alpleri Moğol saldırısını püskürtmek için harekete geçer.

Ağır yaralanan Bamsı Bey’in akıbeti ne olacak? Anlaşmayı bozup Kayı Obası’na saldıran Togay’ın hedefi ne? Osman Bey, Moğol saldırısını püskürtmek için ne yapacak? Osman Bey ve Malhun Hatun’un düğününde neler yaşanacak? Bala Hatun ve Malhun Hatun aralarındaki anlaşmazlıkları çözebilecek mi? Nikola, Togay-Osman Bey savaşından nasıl faydalanacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir