Kuruluş Osman 34. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü ile devam ediyor. Reyting listesinin zirvelerinde yer alan dizi Kuruluş Osman 34. bölüm ile 18 Kasım Çarşamba akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak.

Çarşamba akşamları izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman’ın 11 Kasım tarihli son bölümünde Osman Bey için Savcı Bey’in tutuklanma kararı vermesi dikkat çekti. Kulucahisar’ı Osman Bey’in kurtarması ise heyecanlı anlara sahne oldu. Kuruluş Osman 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Osman Bey’in “Beylik emanetini Ertuğrul Gazi oğlu Osman, ben alacağım!” sözleri dikkat çekerken iki kardeş arasındaki gerilimin giderek arttığı görülüyor.

Kuruluş Osman 34. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 34. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 33. Bölümde Neler Oldu?

Kulucahisar Kalesi Bizans’ın eline geçiyor, Osman Bey ağabeyi Savcı Bey’le karşı karşıya geliyor. Oğlu Mönke’yi, Geyhatu’ya teslim ederek Kayı Obası’nı büyük bir tehlikeden kurtaran Osman Bey, Nikola’nın sürpriz bir baskınla Kulucahisar Kalesi’ni ele geçirdiği haberi ile sarsılır. Kulucahisar’ı her ne pahasına olursa olsun geri almaya karar veren Osman Bey, ağabeyi Savcı Bey’in tüm itirazlarına rağmen Nikola ve Flatyos’la yüzleşmeye gider. Aygül ve Selcan Hatun’un dönüşü obadaki dengeleri değiştirirken; Osman Bey’in sözünden çıkarak Kulucahisar’a gitmesi üzerine Savcı Bey, Osman Bey’in tutuklanması emrini verir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir