Kuruluş Osman 32. Bölüm
Kuruluş Osman 32. Bölüm
0

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Kuruluş Osman yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 32. Bölüm ile 4 Kasım Çarşamba akşamı ATV ekranlarında olacak.

Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemini anlatan Kuruluş Osman dizisi, dün akşam 32. bölümü ile ekranlara geldi. Ertuğrul Bey’in Geyhatu’ya elçi gitme görevini Savcı Bey’e vermesi ile hayal kırıklığına uğrayan Osman Bey, babasının sözünü dinlemeyerek ağabeyinin peşine takılır.

Kuruluş Osman 32. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 32. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 31. Bölümde Neler Oldu?

Dündar Bey’i Nikola ile anlaşma yapmakla görevlendiren Ertuğrul Bey, bu anlaşma ile obanın iki ateş arasında kalmasının önüne geçmek istemektedir ancak Nikola ve Flatyos, kurdukları tuzakla ve anlaşmadaki ‘kısasa kısas’ maddesini kullanarak Göktuğ’u zindana atar.

Bamsı Bey’ın dönüşü ise Nikola ve Flatyos’un planlarına darbe vuracaktır. Osman Bey, kendisine kurulan oyunları bozabilecek mi?

Göktuğ, zindandan kurtulabilecek mi? Bamsı Bey’in dönüşü Kayı Obası’nda dengeleri nasıl değiştirecek? Ertuğrul Bey’in Osman Bey’e olan tavrının sebebi ne? Savcı Bey, Geyhatu’yu ikna edebilecek mi? Yavlak Arslan’ın planına kim engel olacak?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir