1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hakim 2. Bölüm

Hakim 2. Bölüm
0

Pazartesi akşamları dizi kuşağının yeni ATV dizisi Hakim yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Hakim 2. Bölüm ile 11 Nisan Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan Hakim dizisi ilk bölümü ile büyük merak uyandırdı. Hakim dizisi Total reyting listesinede ilk bölümü ile 4. sıradan giriş yaparak iddalı bir giriş yapmış oldu. Hakim dizisinin 1. bölümünde; Ömer Arif Derman; dürüst, adil ve vicdanlı olmayı ilke edinmiş, çevresi tarafından sevilip sayılan, başarılı bir hakimdir. Oğlu Ozan, annesinin ölüm yıldönümünde bir kazaya sebebiyet verir.

Hakim 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Hakim 2. Bölüm Fragmanı

Hakim 1. Bölüm Özeti

Ozan’ın aracıyla çarptığı genç, onun tüm çabalarına rağmen olay yerinde hayatını kaybeder. Telaş ve korkuyla kaza mahallini terk eden Ozan, eve döndüğünde başından geçenleri babasına anlatır. Oğlunu kendi elleriyle adalete teslim etmek üzere emniyete giden Ömer Arif, orada kötü bir sürprizle karşılaşır. Ozan’ın ölüme sebebiyet verdiği kişi, ülkenin ünlü iş adamlarından, suç örgütü lideri Azem Demirkıran’ın oğludur. Acımasızlığı ile nam salmış bu adam ve eşi Zümrüt Demirkıran, oğullarının katilini bir an evvel bulmak istemekte, intikam yeminleri etmektedirler. Ömrü boyunca doğru ve adil kararlar vermeye gayret etmiş olan Ömer Arif, bir baba olarak oğlunu korumak için vicdanının sesini dindirmek zorundadır şimdi. Hakim, hayatının en zor kararını, bu kez oğlu adına verecektir! Üstelik içinden çıkılması güç, kirli bir hikayeye günbegün batacağını bilmeden.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir