1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 22. Bölüm

Destan 22. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Destan yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan 22. Bölüm ile 3 Mayıs Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Destan dizisi yeni bölümleri ile sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 26 Nisan Salı akşamı ekranlara gelen Destan dizisinin son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,87 puan alarak 3. sırada tamamladı. Destan dizisinin 21. bölümünde; Çok küçük yaşta birbirinden ayrılan abla kardeş Akkız’ı yok etmek için tekrar bir araya gelir. Zeki bir plan ile Alaca Hatun’u Akkız’ın yanına sokan Ulu Ece’nin şimdiki planı ne olacaktır? Akkız, Alaca’nın annesini olmadığını öğrenecek mi?

Destan 22. Bölüm Fragmanı

Destan 21. Bölüm Özeti

Çok küçük yaşta birbirinden ayrılan abla kardeş Akkız’ı yok etmek için tekrar bir araya gelir. Zeki bir plan ile Alaca Hatun’u Akkız’ın yanına sokan Ulu Ece’nin şimdiki planı ne olacaktır?

Akkız, Alaca’nın annesini olmadığını öğrenecek mi?

Şavaş kararı alan Alpagu Han askerlerin iaşelerini temin etmesi için görevlendirdiği Kaya Yabgu’dan gelen haberle şok olur. Gök Orda’da tahılın ve yiyeceğin kalmadığını öğrenen Alpagu Han’ın buna karşı hamlesi ne olacaktır.

Planları istedikleri gibi ilerleyen Çolpan ve Balamir’in bir sonraki hedefi nedir?

Dağ baskınını yapan ve Batuga’yı öldürmeye çalışan aldakçıbaşını sağ bırakan Mei Jin, her şeyi aldakçıbaşına itiraf ettirip hem Çin’e atılan iftirayı temizlemek, hem de Ulu Ece ve Kaya’yı ölüme götürmek istemektedir.

Elinde bu büyük kozu tutan Mei Jin başarılı olabilecek midir?

Tutkun’un Ulu Ece ve Kaya tarafından öldürüldüğüne emin olan Temur, Kaya’yı pusuya düşürerek alt eder. Köşeye sıkışan Kaya her şeyi itiraf edecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir