1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 13. Bölüm

Yalnız Kurt 13. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yalnız Kurt 13. Bölüm ile 22 Nisan Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Yalnız Kurt dizisi sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 15 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Yalnız Kurt 12. bölüm reyting sıralamasında Total de 3,68 puan alarak 5. sırada kendine yer buldu. Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı yapım her cuma seyircisi ile buluşuyor.

Yalnız Kurt 13. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 13. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 12. Bölüm Özeti

Doğan, bombayı iftar çadırından çıkarmayı başarsa da, çıkarmaya vakti olmadı. Nazar’ı bulan Altay, bombanın patlama sesini duyunca dehşete düşer. Bombayı yerleştiren Nazar’ı yakalayan Altay, sert bir şekilde kendisinden açıklama istedi.

Nizam’ın Türkiye’yi yurtdışında belaya sokmak için sınır ötesi bir görevde olduğunu bilen Vikingler ve Sare, gözünü ondan ayırmayacak. Ahmet kaotik sokakları sakinleştirmeye çalışırken Altay da sokak olayları için elinden geleni yapacaktır. Bütün bunlar olurken Doğan’ın yerini almak isteyen biri vardır.

Nazar, Altay’ın elinden kurtulabilecek mi? Kod 74 nedir ve birincil hedefi nedir? Nizam’ın sınır ötesi görevi nedir? Viking ve Sare bu görevi öğrenebilir mi? Doğan’ın yerini kim almak istiyor?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir