1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumiyet 8. Bölüm

Masumiyet 8. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumiyet 8. Bölüm ile 14 Nisan Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisi 7. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı Masumiyet dizisinin son bölümünde İlker ile Ela bir araya gelir. İlker Ela’yı öper ancak Ela’nın dinmeyen bir öfkesi vardır, İlker’e bu kez inanmayacağını söyler öte yandan onu sevmeye devam eder. Hale, Harun ve Bahar buluşmasını, kendi hedeflerine yönelik bir planın parçası haline getirirken İrem tamamen Hale’nin kontrolüne geçer. Banu’nun yönlendirmesiyle hareket eden Timur ise Hale’nin Bahar’a karşı en büyük silahı olur. Masumiyet 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumiyet 7. son bölüm özeti.

Masumiyet 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2RuUCNFir9c”]

Masumiyet 7. Bölüm Özeti

Üzerine oynanan oyunlardan habersiz, evden kaçan kızının peşinde olan Bahar, Ela’nın nereye gittiğini anlayıp harekete geçer. Ela ise sığındığı eski yazlık evde hiç beklemediği bir anda karşısında İlker’i bulur. Aralarındaki büyük yüzleşme Ela’yı bir kez daha alt üst ederken, Bahar’ın attığı adım yüzleşmenin seyri değişir. Diğer yanda, İrem boşanma konusunda çark eder fakat İlker var gücüyle Ela’nın peşindedir. İrem, Hale’nin evliliğiyle ilgili telkinlerine rağmen soru işaretleri içindedir ve sorularının cevabı sadece Ela’dadır. Ilgazlar cephesinde her şey yolunda gidiyor gözükürken, Harun’un dengeleri değiştirecek gizli gündemleri vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir