1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm ile 1 Mayıs Cumartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 62. bölüm tanıtımı yayınlandı. Gökçe’den Güney bebeğin kaybolduğu haberini alan Kuzey, büyük bir panikle karakola koşarken, Yıldız’ın korkunç haberi aldığında vereceği tepki merakla bekleniyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 61. son bölümünde; bebeğinin kaçırıldığını düşünen Yıldız büyük bir korku yaşarken, Güney bebeği beşiğinden kızların aldığı ortaya çıktı. Güney’in kırkı için organizasyon düzenleyen Nahide, büyük bir titizlikle hazırlıklara başladı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 62. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=B2WikrnS2s0″]

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 61. Bölüm Özeti

Güney bebek için herkesi evde toplayan Nahide’nin verdiği küçük parti herkese keyif dolu anlar yaşattı. Bebeği için endişelenen Yıldız ise Kuzey’i de ikna ederek kursa gitmeye karar verdi. Kursa yazılan ikili, burada aslında bebek bakmayı bilmediklerini öğrendi.

Kuzey, bebek bakma konusunda kendi bildiklerini anlatmaya çalışırken, çiftin kurs macerası yüzleri güldürdü. Kuzey ile Yıldız için her şey yolunda giderken Gökçe ve Mine, kardeşleri Güney ile dışarı çıkınca Yıldız’ın büyük korkusu gerçek oldu. Güney bebek ile sahilde oturan Mine, yanlarına gelen bir kadınla sohbet etmeye başladı.

Güney’i kadına emanet edip su almaya giden Mine, döndüğünde büyük bir şok yaşadı. Güney, Leyla isminde bir kadın tarafından kaçırıldı. Polisler, akli dengesi yerinde olmayan kadının peşine düşerken finalde Güney, Leyla’nın ellerinden kayarak nehre düştü. Herkesi şoke eden olayın ardından Güney bebeğe ne olacağı büyük bir merak konusu oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir