1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 25. Bölüm

Aziz 25. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aziz 25. Bölüm ile 13 Mayıs Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan Aziz bölümleri heyecan dolu bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 6 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen Aziz son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,31 puan alarak 3. oldu. Aziz 24. bölümde; Aziz yeni görevini üstlenirken Efnan bundan endişelenmektedir. Dilruba kendini toplarken Adem ile buzları da eritecektir.

Aziz 25. Bölüm Fragmanı

Aziz 24. Bölüm Özeti

Efnan’ın Aziz’e sitem ettiği tanıtımda ikili arasında duygu dolu anlar yaşanıyor. Maskeli adamın Fransız askerleriyle mücadelesi nefesleri keserken Pierre bu kişinin peşine düşüyor. Ölümden dönen Dilruba’nın Efnan’dan ne istediği akıllarda soru işareti bırakırken Aziz, Feridun’a silahını doğrultuyor ve kim olduğunu sorguluyor. Pierre’in Mösyö Milan olarak tanıdığı Feridun’un gerçekte kim olduğu ise izleyicide de büyük merak uyandırıyor. Maskeli adam, gizlice Pierre’in odasına girerken askerler tarafından yakalanıyor. Pierre’in maskeyi kaldırdığında kiminle karşılaşacağı heyecanla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir