1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 49. Bölüm

Kırmızı Oda 49. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile TV8 ekranlarından ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 49. Bölüm ile 29 Ekim cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 48. bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümünde Süveyda’nın yeniden yola çıkması ile oldukça heyecanlı anlar yaşandı.

Kırmızı Oda 49. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 49. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 48. Bölüm Özeti

Derya, (Ayça Bingöl) Musa’ya annesinin durumunu itiraf ettikten sonra kendini toparlayamaz. Kardeşi Deniz’in nişanlısı, Deniz’i “annen bir katil” diyerek terk eder ve bu durum Derya’nın kendisini suçlamasına sebep olur. Derya’nın annesi Neriman, Doktor Hanım’ın yanına gelir.

Hapiste yaşadığı zorlukları ve yaşadığı vicdan azabını anlatan Neriman, evlatlarından uzaklaşacağını Doktor Hanım’a itiraf eder. Asuman (Başak Daşman) hala Mustafa Bey’e ( Burak Demir) oldukça sinirlidir. Doktor Hanım, Süveyda’yı (İlayda Alişan) kaybetme korkusunu aklından bile geçiremeyen Asuman’a Narin ile tanışmasını önerir.

Süveyda anne ve babasının kavgasına şahit olduktan sonra kendisine hakim olamaz ve yeniden hırsızlık yapar. Kırmızı Oda’ya geldiğinde ise geçmişe olan yolculuğunu başarı ile tamamlar ve bu durum Süveyda’nın rahatlamasına sebep olur. Ozan ile barıştıklarını anlatan Süveyda, Ozan’ı kaybetme korkusunu yenebilecek mi? Doktor Hanım’ın tavsiyesi üzerine Asuman ve Mustafa Bey, Narin’i ziyarete gider. Anne ve babasını bakım evinde gören Süveyda, kendisini bekleyen büyük sırrı öğrenebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir