1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 11. Bölüm

Kardeşlerim 11. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 11. Bölüm ile 1 Mayıs Cumartesi akşamı ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim 10. son bölüm ekrana geldi. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Son bölümde; Ömer’den şaşırtan bir karar geliyor. Ömer, Akif’in para teklifini kabul edince Kadir’le arasında ipler gerilir. Evi terk eden Ömer nereye gideceğini bilmez haldeyken sürpriz bir davet alır. Kardeşlerim 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeşlerim 10. son bölüm özeti.

Kardeşlerim 11. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 10. Bölüm Özeti

Doruk kendisine güvenmeyen Asiye’nin kalbini kazanmak için elinden geleni yapar. Orhan çocukları evden kovan, üstüne bir de paralarını alan Şengül’e çok kızgındır.

İkilinin arası iyice açılır. Ömer sıfırdan yükselerek, zengin olma hayallerine dalıp Akif’in yanında işe girer. Ancak kardeşlerinden uzakta, ait olmadığı bir dünyada zorlanır, eve geri döndüğünde herkesi şaşırtan bir gelişme olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir