Sefirin Kızı 22. Bölüm
0

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Sefirin Kızı 22. Bölüm ile 5 Ekim Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Sefirin Kızı dizisi dün akşam 21. bölüm ile ekranlara geldi. Sefirin Kızı son bölümünde, Elvan, Nare’den Yahya’nın suçsuz olduğunu öğrendi ve Nare’nin evinde kalan Yahya’dan özür dilemeye gitti. Ama aynı saatlerde Yahya’nın bir konuğu vardır; Dudu! Melek’in velayet davasında mahkemede ortalık karışırken Sancar, Menekşe’den boşanma kararı aldığını Nare’ye söylüyor. Nare ise bu memleketten gideceğini ısrarla dile getirirken, Sancar, Nare’yi öpüyor.

Sefirin Kızı 22. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 21. Bölümde Neler Oldu?

Efeoğlu ve Işıklı ailelerinin yüzyıllık dostluğunun kendisi yüzünden bitmesine dayanamayan Nare, Gediz’in dağıttığı kartlara karşı çıkar ve bir kumarbaz kızı olarak kendi kartlarını dağıtmaya karar verir. Bu plan, Sancar’la paylaştığı tüm hisseleri, hatta konağı bile geri almaya karar veren Gediz’in yoluna taş koyar. Sancar’a ise hiç kimsenin beklemediği sürpriz bir karar aldırır.

Menekşe, öğrendikleri an konaktan atılacağını bildiği için düşük yaptığını Sancar’dan ve konak halkından saklamaya çalışır. Ama bu nerdeyse imkansızdır. Menekşe’nin yeni bir plana ihtiyacı vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir