Lezzet Düşkünleri 15 Haziran Boğaçhan ve Taylan
0

Lezzet Düşkünleri programı 15 Haziran yeni bölümü ile devam ediyor. Haftanın ilk günü yarışmada Bağaçhan Şef ve yardımcısı Taylan yarışıyor. Lezzet Düşkünleri programının saati değişti. Lezzet Düşkünleri bölümleri artık hafta içi saat 10:00’da TV8 ekranlarında olacak. Lezzet Düşkünleri 15 Haziran Boğaçhan ve Taylan kaç puan alıcak bunu öğrenmek için TV8 ekran başında bekliyor olacağız.

Lezzet Düşkünleri 15 Haziran Boğaçhan ve Taylan Menüsünde Neler Var?

Boğaçhan şef ve Taylan’ın menüsünde Şefin Çorbası, Şefin ara sıcağı, şefin ana yemeği, şefin pastası, yöresel lezzet olarak da Batırık’tan oluşan menüyle rakiplerine meydan okuyacak ve yemekler için Gabriele Sponza’nın verdiği süre ise 1 saat 45 dakika. Bakalım yarışmacılar verilen sürede menüyü yetiştirebilecek mi?

Lezzet Düşkünleri 15 Haziran 2020 | Boğaçhan Şef ile Taylan kaç puan aldı?

TV8’in en sevilen yarışmalarından Lezzet Düşkünleri’nde yarışmacılar yepyeni lezzetlerle birbirileriyle yarışıyor ve haftanın en yüksek puanını kazanıp büyük ödüle ulaşmanın yollarını arıyor. Yeni haftanın ilk gününde geçen haftanın birincisi olan Boğaçhan Şef ile Taylan menüsüyle rakiplerinin karşısına çıktı. Tadım sonrası yarışmacılar Boğaçhan Şef ile partnerinin menüsünü oyladı. Peki Boğaçhan Şef ile yardımcısı Taylan kaç puan aldı? İkili diğer yarışmacılardan toplamda 20 puan aldılar.

Kaynak: acunn.com

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir