1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 56. Bölüm

Kırmızı Oda 56. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Kırmızı Oda 56. Bölüm ile 17 Aralık Cuma akşamı TV8 ekranlarından seyredebilirsiniz.

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda, dün akşam yeni bölümüyle ekranlardaydı. Kırmızı Oda son bölüme, Pembe’nin klinikte geçirdiği kriz damga vurdu. Pembe’yi klinik çıkışında bir sürpriz bekliyor. Dara annesinin ona olan duyguları ile bir kez daha yüzleşecek. Geçmişte yaşadığı büyük oğlunun kaybından Dara’ yı sorumlu tutan annesi yeni bölümde annesinin kendisini sevmemesinin veya bir konuda sorumlu tutmasından değil de annesinin Dara’ yı unutmak istemesinin sorun olduğunu dile getiriyor.

Kırmızı Oda 56. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 56. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 55. Bölüm Özeti

Dara kilitli o geçmiş sandığını yavaş yavaş açmaya başlasa da tam olarak her şeyi anlatmaya gücünün olmadığını fark eder. Doktor Hanım anlatması için yeni yollar açsa da Dara kaçmayı tercih eder. Keklik annesinin hayatına ışık olan ve aşık olduğu adam olan Bayram’dan bahseder. Bayram’ı kıskandığından ve annesi ile Bayram’ın arasını bozmaya çalıştığından bahseden Keklik’in başı aynı zamanda Hüsnü ile beladadır.

Pembe klinikte tekrar bir kriz geçirir. Doktor Hanım sayesinde rahatlar ve hikayesine kaldığı yerden devam eder. Tıp fakültesini kazandığını, ancak babasının onu üniversiteye göndermediğinden bahseder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir