1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Netflix Şubat 2021 Yayınları

Netflix Şubat 2021 Yayınları
0

Dijital platfor Netflix 2021 Şubat ayında da yine birbirinen farklı ve yeni içeriklerle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Peki Şubat ayın’nda Netflix platformundan hangi dizi ve filmler yer alacak?

Netflix Türkiye’nin şubat ayı programı belli oldu. Takvimde “Malcolm & Marie”, “I Care a Lot”, “Pelé” belgeseli ve “News of the World” gibi yapımlar bulunuyor. Şubat ayında, bir futbol efsanesi olan Pele’nin hayatını anlatacak bir belgesel de Netflix’teki yerini alacak.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Sam Levinson’ın üstlendiği, Zendaya ve John David Washington’ın başrolü paylaştığı “Malcolm & Marie” filmi, 5 Şubat’ta izleyiciyle buluşacak. Rosamund Pik, Peter Dinklage, Eiza González ve Dianne Wiest gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı “I Care a Lot” 19 Şubat’ta yayımlanacak.

Futbol efsanesi Pelé’nin hayatını konu alan “Pelé” belgeseli 23 Şubat’ta ekranda olacak.

Netflix’in Türkiye’de yayımlanacak Şubat 2021 içerikleri şu şekilde:

2 Şubat 2021: Kozmik Kid | KID, özgür ruhlu büyükbabasıyla küçük bir kasabada yaşayan, hayal gücü yüksek, 9 yaşında tuhaf bir oğlandır. Bir uzay gemisi enkazında tesadüfen bulduğu kozmik güç yüzüklerini yanlışlıkla aktifleştirince evrendeki en güçlü ve en çok rağbet gören nesneler olan bu yüzüklerin yerini bildiren bir sinyal gönderir. Dünya artık mutlak güç için yaşanacak destansı bir savaşın merkezi olmak üzeredir. KID, güçlü yüzüklerin geri kalanını kasabalı “iyi adamlara” verir, iyi adamların yüzükleri koruma konusunda ne kadar iyi olduklarını ise zaman gösterecektir.

3 Şubat 2021: Firefly Lane (1. sezon) | Romana dayanan bu Netflix dizisi, özellikle Virgin River veya Sweet Magnolias gibi şovlardan hoşlanıyorsanız bir sonraki takıntınız olacak. Dizi, birkaç on yıl boyunca iki arkadaşın nasıl kalın ve ince bir arada kaldıklarını anlatıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Katherine Heigl, Sarah Chalke, Ben Lawson, Beau Garrett ve Alissa Skovbye yer alıyor.

5 Şubat 2021: Malcolm & Marie | Zendaya ve John David Washington, Kaliforniya’daki Caterpillar House’da salgın sırasında çekilen bu siyah beyaz filmde yer alıyor. Film, bir film yapımcısının eve dönmesini konu alır ve çiftin ilişki sorunları gergin bir akşamda yüzeye çıkar. Netflix, Eylül ayında inanılmaz bir 30 milyon dolarlık dağıtım haklarını geri aldı.

19 Şubat 2021: I Care a Lot | Peter Dinklage, Rosamund Pike ve Eiza González tarafından yönetilen bu film, Eylül 2020’deki TIFF festivalinden yüksek profilli bir yapımdı. J Blakeson tarafından yazılan ve yönetilen komedi gerilim filmi, görünüşte yaşlı müvekkillerini kandıran ancak ortaya çıkan bir yasal koruyucuyu konu alıyor.

19 Şubat 2021: Tribes of Europa | Gelecek, hiç beklediğiniz gibi değil. 2074’te Avrupa, egemenlik için savaşan çok sayıda Kabileye ayrıldı. Bu kanlı savaşın ortasında kalan Kiano (Emilio Sakraya), Liv (Henriette Confurius) ve Elja (David Ali Rashed) adlı üç kardeş, kendi yollarını çizmek zorunda.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=3ovN9g1EpCI”]

Tüm yayınlar:

Beverly Hills Ninja (1997) – Chris Farley, küçük erkek kardeşinin yardımıyla bir kadını kurtaran bir adamı konu alan bu komedide başrolde.
Eat Pray Love (2010) – Ryan Murphy, boşandıktan sonra kendisini dünya turunda bulmayı uman bir kadın hakkındaki romantizm filmini yönetti.
Heartland (Sezon 12) – Heartland’in en az bir yeni sezonu 1 Şubat’tan itibaren Netflix’te olacak.
Inception (2010) – Rüyalar içindeki rüyalar hakkındaki inanılmaz Christopher Nolan filmi.
Love Daily (Sezon 1) – 12 farklı genç çiftin 12 öyküsünü konu alan antoloji romantik dizisi.
Money Talks (1997) – Charlie Sheen ve Chris Tucker, bu aksiyon-komedide bir TV muhabiriyle anlaşma yapan küçük çaplı bir haydut hakkında hikayeyi takip ediyor.
My Best Friend’s Wedding (1997) – Julia Roberts Oscar adayı romantik komedi.
My Dead Ex (Sezon 1) – 8 bölümlük aşk hikayesi.
National Lampoon’s Christmas Vacation (1989) – Griswold’un Noel planları mahvolur.
Rocks (2019) – Terk edildikten sonra genç erkek kardeşiyle birlikte sokakta yaşamak için mücadele eden genç bir kızı konu alan İngiliz filmi.
Shutter Island (2010) – Leonardo DiCaprio, hastaneden kaçan bir katili araştıran bir ABD Mareşalini canlandırıyor.
The Bank Job (2008) – Jason Statham, Londra’daki bir banka vuruşu hakkındaki aksiyon gerilim.
The House Arrest of Us (Sezon 1) – Filipinli romantik komedi dizisi.
The Patriot (2000) – Mel Gibson, Oscar adayı bir çiftçinin Amerikan Devrimi sırasında lider hale gelmesiyle ilgili tarihi dram.
The Unsettling (1.Sezon) – Becca, garip şeylerin olmaya başladığı yeni bir koruyucu eve taşınır.
Zac and Mia (1-2. Sezon) – Aynı hastanede kanserle mücadele eden iki kız hakkında drama dizisi.
Zathura: A Space Adventure (2005) – Jon Favreau, evlerinde uzayda koşuşturan iki genç erkek kardeş hakkında bu komediyi yönetiyor.
Zig & Sharko (Sezon 3) – Animasyonlu çocuk serisi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir