Kırmızı Oda 41. Bölüm
0

Cuma akşamlarının beğeni ile takip edilen dizilerinden Kırmızı Oda yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda 41. Bölüm ile 11 Haziran Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 40. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümünde Sadi’nin hayatında Miço ile ilgili beklenmedik bir gelişme meydana geldi ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Peki gözlerin çevrildiği Kırmızı Oda 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 41. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dtGWAc4Aup8″]

Kırmızı Oda 41. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Wi6qAKTuaZc”]

Kırmızı Oda 40. Bölüm Özeti

Mitra (Melisa Aslı Pamuk) Zafer’in Vahit’in oğlu olduğunu öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Doktor Hanım çaresizlik içinde Mitra için bir çözüm arar.

Zafer (Yiğit Özşener),Mitra’nın kendisini restoranda bırakıp gitmesine hayıflanıp suçu kendinde ararken, babası Vahit’in (Uğur Yücel) Doktor Hanım’a yazdığı duygu yüklü veda mektubunu da ona teslim eder.

Sadi (Erkan Petekkaya),Azra ile ilişkilerinden ötürü Hamdi Baba ile arası bozulunca yeniden sokaklara döndüğünü Doktor Hanım’la paylaşırken, Sadi’nin hayatında Miço ile ilgili beklenmedik bir gelişme meydana gelir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir