Lezzet Düşkünleri 12 Haziran Selen ve Gizem
0

12 Haziran Cuma Lezzet Düşkünleri 17. bölüm ile devam ediyor. Haftanın son performansı Selen ve Gizem kardeşlerden gelicek. Kayserili olan mutfağın hamarat kardeşleri Selen ve Gizem bakalım diğer yarışmacıların damak tadlarına uygun yemekler yapabilecekler mi? Yeni puanlama sonra haftanın 1.’si finaline ve gitme finali hangi iki takım kalıcak. Tüm detaylar yayın sonrası burada olacak. Selen ve Gizem’in yarışıtığı Lezzet Düşkünleri 17. bölüm’ü 12 Haziran Cuma günü saat 16:15’de TV8’den izleyebilirsiniz.

Selen Özcan Kimdir?

22 yaşındaki Selen Özcani hukuk öğrencisi. Yemek yapmayı babaannelerinde öğrenen Özcan’ın partneri ve kardeşi Gizem Özcan da hukuk öğrencisi. Tatlılar konusunda oldukça iddialı olan ikili aynı evde yaşıyorlar ve genel olarak iyi anlaşıyor.

Gizem Özcan Kimdir?

Gizem Özcan yarışmaya kendisinden 2 yaş büyük olan ablası Selen Özcan ile birlikte katıldı. Aslen Kayserili olan ancak ablasıyla birlikte İstanbul’da yaşayan Gizem Özcan, 20 yaşında ve hukuk fakültesi öğrencisi. Lezzet Düşkünleri programında 5’nci gün yarışacak olan Gizem Özcan, “bu ismi iyi ezberleyin, bir daha asla unutamayacaksınız. Bu yarışmada kimseyi rakip olarak görmüyorum, çünkü en büyük rakibimi yanıma aldım.” sözleriyle iddiasını ortaya koydu.

Lezzet Düşkünleri 17. Bölüm Fragmanı

Lezzet Düşkünleri 12 Haziran Selen ve Gizem Kaç Puan Aldılar?

Lezzet Düşkünleri 17. bölümde Serlen ve Gizem yarıştılar. Selen ve Gizem yaptıkları menüye diğer yarışmacılardan toplamda 18 puan aldılar. Haftanın birincisi ve desteklediğiniz adayın devam etmesi için oy verebilirsiniz. Oy vermek için: https://lezzetduskunleri.tv8.com.tr/

Haftanın puan durumu:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir