1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Lezzet Düşkünleri 27 Haziran

Lezzet Düşkünleri 27 Haziran
0

27 Haziran Cumartesi Lezzet Düşkünleri 30. bölüm ile devam ediyor. Haftanın finalinin yaşanacağı bu bölümde 10.000 TL lik ödül sahibini bulucak ve ayrıca 1 takım yarışmaya veda edecek. Bu hafta Lezzet Düşkünleri evinde ilk defa yaşanan bir durum oluştu. 3 takım (Gökhan ve Burhan, Boğaçhan ve Taylan, Cemile ve Arzu) toplamda 26 puan almışlardı. Yani puan bakımından 3 birinci var gibi gözüküyor. Ama herşey şef Gabriele Sponza’nın ve seyirci oylamasının sonucunda belirlenecek. En yüksek puana ulaşan 2 takım final yemeğini yaparak 10.000 TL’lik ödülün sahibi olmak için yarışacak iken, sıralamada son 2’de kalan takımlardan biri ise oylama sonucu Lezzet Düşkünleri evine veda edecek. Lezzet Düşkünleri 30. bölüm 27 Haziran cumartesi günü saat 10:00’da TV8’de.

Lezzet Düşkünleri 27 Haziran Fragmanı

27 Haziran 2020 Lezzet Düşkünleri’nde haftanın finalinde kimler yarışacak?

V8 ekranlarında izleyiciyle buluşan yemek programı Lezzet Düşkünleri’nde haftanın final heyecanı geldi çattı. Lezzet Düşkünleri 27 Haziran haftanın finalinde yarışmacı, seyirci ve Gabriele Sponza’nın puanları sonucu 10 bin TL’lik ödül için yarışacak 2 takım ve elemeye çıkacak iki takım belli oldu. 10 bin TL’lik ödül için Cemile Şef ile Boğaçhan Şef’in takımları karşı karşıya gelecek.

27 Haziran 2020 Lezzet Düşkünleri’nde Eleme potasında hangi takımlar var?

Seyircilerin ve Gabriele Sponza’nın puanları sonucu eleme potasına giren iki takım, Gökhan Şef ile Aras Şef’in takımları oldu.

27 Haziran 2020 Lezzet Düşkünleri haftanın finalinde büyük ödülü hangi takım kazandı?

Lezzet Düşkünleri’nde haftanın finalinde 10 bin TL’lik ödül için yarışan iki takımdan Boğaçhan Şef ve Cemile Şef’in takımları karşı karşıya geldi. Final tabaklar bir hayli iddialı olan iki takımdan Cemile Şef ve Arzu oldu. Cemil ve Arzu 6 puan alırken, Boğaçhan ve Taylan 2 puan aldılar.

27 Haziran 2020 Lezzet Düşkünleri’nde kim elendi? Hangi takım yarışmaya veda etti?

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan yemek programı Lezzet Düşkünleri’nde haftanın finalinde 10 bin TL’lik ödülün sahibini bulması ardından, yarışmaya hangi takımın veda edeceği belirlendi. Lezzet Düşkünleri’nde puanlamalar sonucu elemeye kalan iki takım Gökhan Şef ve Aras Şef’in takımları oldu. Peki Lezzet Düşkünleri’nden bu hafta kim elendi? Gökhan Şef ile yardımcısı Burhan mı yoksa Aras Şef ile yardımcısı Fatoş mu? Oylama sonucunda Gökhan şef ve Burhan 5 puan alırken, Aras ve Fatoş 3 puan aldı. Bu sonuçla Gökhan şef ve Burhan Lezzet Düşkünleri evine veda etti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir