1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 25. Bölüm

Ada Masalı 25. Bölüm
0

Yaz dönemi hayatımıza giren sıcak bir aşk hikayesini anlatan Ada Masalı final bölümü ile ekranlara veda etmeye etmeye hazırlanıyor. Ada Masalı 25. Bölüm final bölümü ile 11 Aralık Cumartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ada Masalı dizisi 25. bölüm ile final yapmaya hazırlanıyor. Star TV ekranlarının sevilen dizisi 11 Aralık Cumartesi akşamı final bölümü ile ekranlara gelecek. Başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı yaz dizisi Ada Masalı, yayınlanacak 25. bölümüyle ekrana veda edecek. Çekimleri İzmir’in Sığacık köyünde yapılan Ada Masalı 24. bölümde Biricik ile Beyazıt, ilişkilerinde yeni bir sorunla karşı karşıya kalırken Haziran ile Poyraz’ın aldığı karar herkesi şaşırtacaktır.

Ada Masalı 25. Bölüm Final Ön İzleme

Ada Masalı 25. Bölüm Final Fragmanı

Ada Masalı 24. Bölüm Özeti

Kırlangıç Adası Maratonu’nun telaşı ve hazırlıkları tüm adayı sarar. Görkem, Sadık’ı maratonda yarıştırmayı kafasına koyarken onu zorlu bir hazırlık sürecine sokar. Maraton için adaya gelen gizemli gazeteci Hasan, Selma için büyük bir tehdit unsuru olurken bu gazeteci, Nehir’in hayatında radikal kararlar almasına sebep olacaktır. Haziran ile Poyraz çifti ile Melisa ile Alper çifti birbirlerini ne kadar iyi tanıdığına dair bir yarışa tutuşur. Biricik ile Beyazıt, ilişkilerinde yeni bir sorunla karşı karşıya kalırken Haziran ile Poyraz’ın aldığı karar herkesi şaşırtacaktır.

İlginizi Çekebilir
survivor-92-bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir