1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix'in en çok izlenen dizilerinden La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ne zaman başlayacağı merak edliyor. İşte yanıtı.

La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım Ne Zaman Yayınlanacak?
0

Netflix’in her sezonu ayrı bir heyecana sahne olan ve 5. sezonuyla final yapmaya hazırlanan İspanyol dizisi La Casa De Papel 5. Sezon 2. Kısım ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin kalan kısmı için yeni bir fragman daha yayınlandı.

İlk sezonu 2017 yılında yayınlanan ve ilk sezonunun ardından büyük bir popülerliğe kavuşan La Casa de Papel’in 5. sezon 2. kısmından resmi fragman geldi. Final yapmaya hazırlanan dizinin 5. sezon ilk beş bölümü 3 Kasım’da izleyicisiyle buluşmuştu. İkinci kısımda yer alan son beş bölüm ise 3 Aralık’ta yayınlanacak. La Casa De Papel 5. Sezon 1. kısımda; Dünya çapında birçok hayrana sahip olan Ursula Corbero’nun canlandırdığı Tokyo karakterinin ölümüne tanıklık etmiştik. Tokyo, kendini feda ederek takım arkadaşlarının kurtulması için zaman kazandırmıştı. Tüm bu olanların ardından ekibin sonunun ne olacağı merakla beklenmeye başladı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir