1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 134. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 134. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 134. Bölüm ile 28 Nisan Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Adım adım final bölümünü yaklaşan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Perşembe akşamları ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 21 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümü reyting sıralmasında Total de 5,93 puan alarak 3. oldu. Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı’nın başrollerini paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Züleyha ve Hakan evlilik kararını Fikret’e açıklıyor.

Bir Zamanlar Çukurova 134. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 133. Bölüm Özeti

Aralarındaki sorunları çözen Züleyha ve Hakan, nikah tarihi için başvuru yapar. Züleyha’nın Hakan’la barıştığını bilmeyen ve ölümden dönmenin de etkisi ile zaman kaybetmek istemeyen Fikret, hislerini Züleyha’ya açmaya hazırlanırken Züleyha’nın Hakan’la evleneceğini öğrenince büyük bir yıkım yaşar. Züleyha’nın Çolak Ağa’ya teslim etmediği Şermin, Betül’ü bulması için Züleyha’dan yardım ister. Züleyha sürpriz hamlesiyle Çolak Ağa’yı köşeye sıkıştırınca, Çolak Ağa da Züleyha’yı ortadan kaldırmak için hain bir plan yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir