Manifest 4. Sezon ile Geri Dönüyor!
  1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Manifest 4. Sezon ile Geri Dönüyor!

İptal edilen dizis Manifest 3. ve yeni sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

1

İlk 3 sezonu NBC’de yayınlanan sonrasında reytingleri düştüğü için iptal olan Manifest dizisi 4. sezonu ile Netflix platformunda tekrar izleyenleri ile buluşacak. Manifest 3. sezon ile birlikte final yaparak ekranlara veda edecek.

Montego Air Flight’ın 828 sefersayılı uçak gökyüzünde gizemli bir şekilde ortadan kaybolur ve tam 5 yıl sonra havalimanına hiç birşey olmamışcasına iniş yapar. Uçakta olan kimse aradan 5 yıl geçtiğinin farkında değildir ve bu mucize geride bıraktıklarında ufak çapta bir şok etkisi yaratır… Onlar için hayatlarında bir değişiklik olmaması gerekirken geride kalanlar haliylen hayatlarına devam etmiştir. Kısa süre sonra yolcular özel yetenekler geliştirir ve uçuşları sırasında meydana gelen gizemli fenomenle ilgili cevaplar ararlar.

▫️ Sezon sayısı: 3
▫️ Bölüm sayısı: 42
▫️ Yayın tarihi: 2018-2022
▫️ IMDB: 7,1/10
▫️ Türü: Dram/Bilimkurgu/Gerilim

Haziran 2021’de NBC tarafından iptal edilmesinin ardından Manifest dizisini Netflix yeni potansiyel olarak gördü ve geçtiğimiz Ağustos ayında dizinin 4. sezonun olacağını duyurmuştu.

Manifest dizisinin mevcut oyuncu kadrosunda Melissa Roxburgh, Josh Dallas, Athena Karkanis, J. R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina, Parveen Kaur, Matt Long, ve Holly Taylor yer alıyor. Manifest 4. Sezon 4 Kasım tarihinde Netflix platformunda yer alacak. 4. sezon 20 bölümden oluşacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Manifest dizisini nereden izleyebilir Netfixte bulamiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir